Дефіцит пальмової олії. Заміна є!

Дефіцит пальмової олії. Заміна є!

Шановні колеги та партнери, пропонуємо Вашій увазі рафіновану Олію Ши 026-981 Shea butter Refined у якості заміни пальмової олії, за дуже атрактивними цінами.

Біржові котирування малазійської пальмової олії значно підвищилися через повідомлення про заборону експорту індонезійської. Аналітики очікують, що заборона вилучить із глобальних поставок 1,52 млн тон пальмової олії на місяць.

Якщо маєте в рецептурі (харчового або косметичного продукту) пальмову олію, то що з цим робити?

Звісно шукати аналоги з іншої родини, з доступним ціноутворенням.

Родина Sapotaceae, добре зростає на теренах Африки, та не має заборони у експортуванні.

Ця олія, як і олія пальми,  містить у своєму складі близько 40 відсотків олеїнової кислоти і у достатній кількості стеаринової, пальмітинової та лінолевої кислот.

Смак самої олії Ши, за словами першого європейця шотландського походження, що скуштував її, нічим не поступається звичному для європейців коров'ячому вершковому маслу вищого ґатунку. Не дивно, що у місцевого населення африканських держав цей рослинний жир входить до щоденного раціону. Саме після нотаток шотландця, що так захоплено описав олію Ши, застосування та властивості даного продукту викликали великий інтерес у європейців.

Тож, тому у технології виготовлення продовольчих товарів олія Ши спроможна повноцінно заміщувати пальмову олію, що суттєво не відіб’ється на Вашій собівартості, а показники якості готового продукту будуть ще кращими.

Для отримання зразків напишіть, або подзвоніть нам!

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог