In-cosmetics Global 2023: основні тези та тренди

In-cosmetics Global 2023: основні тези та тренди
In-cosmetics Global 2023 повертається з особливим акцентом на сталий розвиток 

In-cosmetics Global, провідна світова виставка інгредієнтів для засобів особистої гігієни, повертається до Барселони, Іспанія, вперше за вісім років і відбудеться з 28 по 30 березня 2023 року.

Наразі стійкість є пріоритетом для постачальників, виробників та брендів засобів особистої гігієни та косметичних інгредієнтів. In-cosmetics Global допомагає галузі зробити наступний крок на шляху до циркулярності і виводить питання сталого розвитку на передній план. Понад 700 провідних постачальників інгредієнтів для засобів особистої гігієни продемонструють найінноваційніші серед своїх інгредієнтів.

Виставка in-cosmetics Global - новинка 2023 року - допоможе учасникам зрозуміти, що означає бути по-справжньому стійким. З 2017 року функція «куточок сталого розвитку» на подібних заходах стала популярною, і все більше учасників шукають відповідні рішення. Нова спеціальна зона сталого розвитку вітатиме експонентів, які можуть допомогти постачальникам та виробникам стати більш стійкими. Ця зона охоплюватиме всі етапи ланцюга поставок від планування продукту, рецептури та пошуку інгредієнтів до упаковки, виробництва та транспортування.

В інших місцях виставкового залу спеціальні зони будуть присвячені спеціалізованим темам, об'єднуючи постачальників, щоб допомогти відвідувачам дізнатися про компанії та рішення, доступні для вирішення їх унікальних завдань. Від презентацій останніх інгредієнтів у популярній інноваційній зоні до презентацій спеціалізованих продуктів у зоні ароматів, лабораторній зоні та зоні тестування і регулювання. Крім того, Touch Bar і Make-Up Bar повернуться, щоб надихнути відвідувачів на запуск нових продуктів наступного покоління, допомагаючи відвідувачам відкрити для себе нові захоплюючі склади продуктів.

Крім того, на виставку повернуться спеціальні R&Tours, щоб познайомити відвідувачів з новітніми продуктами і брендами, які вже є відомими. Після їх приголомшливого успіху на виставці in-cosmetics Global в Парижі в 2022 році тури будуть відкриті виключно для фахівців з досліджень і розробок з косметичних / контрактних виробництв. Теми цьогорічних турів включають «мікробіом – досягнення в догляді за шкірою та боротьбі зі старінням», «Скініфікація» та «Biotech».

В той час як виставковий майданчик пропонує безмежні можливості для пошуку новітніх інгредієнтів, освітня програма цього року на виставці in-cosmetics Global збере провідних експертів галузі для вивчення найбільш актуальних тенденцій, що впливають на бренди косметики та засобів особистої гігієни. Інформація про ринок буде вивчатися в театрі маркетингових тенденцій, де експерти будуть готові надати останні галузеві дослідження та аналіз ринку.

Тож з нетерпінням передчуваємо виставку, що, безумовно, надасть поштовх до нових ідей та удосконалення існуючих рішень.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог