Відновлювані ароматичні молекули

Відновлювані ароматичні молекули

До 2033 року більшість світових  ароматів  стануть поновлюваними. Що це означає?

Необхідно скоротити і з часом повністю припинити залежність парфумерної промисловості від викопного палива, тому на найближчі десять років стоїть завдання перетворити існуючі основні ароматичні інгредієнти, отримані за допомогою нафтохімії, на компоненти з поновлюваних джерел енергії, що отримані з поновлюваних джерел вуглецю, без будь-якої шкоди для цілісного сприйняття аромату. Це досягається за рахунок використання більш стійких альтернативних технологій та принципів зеленої хімії.

Натуральні та синтетичні молекули працюють рука об руку з кінця 19 століття, і парфумери використовують їх при створенні своїх унікальних творінь, щоб дати споживачам вишукані, квітучі та стійкі аромати, які вони знають і люблять. Синтетичні молекули в даний час розробляються так, щоб бути стійкими з точки зору відновлюваності, біологічного розкладу та екологічної ефективності, а також споживання меншої кількості енергії та води в процесі розробки і часто являють собою більш безпечну альтернативу (наприклад, коли мова йде про алергенність). Поновлюваний інгредієнт – це матеріал, який можна замінити за кінцевий час в людському масштабі (маються на увазі десятиліття, а не століття).

Наприклад, сосни. Всі знають, що деревина є найпоширенішою біологічною сировиною на планете, а сосни ростуть на бідних ґрунтах, де не можна вирощувати продовольчі культури. Сосна та її екстракти, терпени біологічного походження (і деякі з їх унікальних похідних) відіграють важливу роль у стійкому перетворенні парфумерної палітри, щоб замінити існуючі продукти на основі викопних ресурсів відновлюваними матеріалами, і їм судилося стати одним з найбільш стратегічно важливих біоресурсів. Відновлювані побічні продукти деревообробної або паперової промисловості (насамперед крафт-паперу) переробляються та перетворюються на ароматні молекули.

Екологічно чиста творчість та кругові інновації об'єднуються для створення ефективних та гедоністичних ароматів. Завдяки розширюваній палітрі відновлюваних інгредієнтів парфумери тепер можуть задовольнити зростаючий попит на більш екологічно чисті продукти та, зокрема, аромати природного походження.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог