Перетворення викидів на вишукані аромати

Перетворення викидів на вишукані аромати

LanzaTech & Partner – це інноваційна компанія, що працює над будівництвом заводу з виробництва сировини з вуглецю. Використовується технологія уловлювання та перетворення вуглецю, що перетворює вуглецеві відходи на корисні матеріали, такі як екологічно чисте паливо, тканини, упаковка та інша цінна сировина, яку люди використовують у своєму житті. Партнер з фінансування - Brookfield Renewable -  зобов'язується інвестувати початкові 500 мільйонів доларів у будівництво та експлуатацію нових проектів, які вже досягли певних заздалегідь узгоджених етапів. Фінансування буде надано через Brookfield Global Transition Fund (BGTF). Цей фонд є найбільшим фондом у світі, орієнтованим на енергетичний перехід.

LanzaTech перетворює вуглець силою біології, використовуючи біокаталізатор для переробки викидів у паливо та необхідні хімічні сполуки. Завдяки застосуванню цієї  технології викиди сталеливарних заводів були перетворені на екологічне авіаційне паливо, одяг, пральний порошок, засоби для чищення та прибирання дому і навіть (!) вишукані аромати. Компанія створює промислові симбіози, в яких викиди важкої промисловості можуть використовуватися спорідненими підприємствами, що виготовляють споживчі товари, для виробництва продуктів, які в іншому випадку були б отримані з викопних ресурсів. LanzaTech прагне додати свій внесок у світ, в якому Ваш літак працює на перероблених викидах парникових газів, а Ваша пляшка шампуню почала своє життя як викиди сталеливарного заводу.

"Створення нової вуглецевої економіки вимагатиме нових способів фінансування масштабування та впровадження технологій", – сказала Дженніфер Холмгрен, генеральний директор LanzaTech. «Ми раді співпрацювати з Brookfield, щоб прискорити розгортання та досягти експоненціального зростання. Разом у нас є потенціал для виходу на важливі товарні ринки та збереження викопних ресурсів у надрах. Кожен додатковий розгорнутий завод може утримувати еквівалент близько 100 000 тонн вуглецю з атмосфери щороку. Це нова вуглецева економіка в дії!»

Джерело: LanzaTech

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог