Мінерали для кісток і зубів та секрети якісної зубної пасти

Мінерали для кісток і зубів та секрети якісної зубної пасти

У 2012 році було з'ясовано, що щелепи великого хижого ракоподібного Odontodactylus scyllarus, що має найстрімкіший удар серед усіх мешканців Землі, складаються з гідроксилапатиту.

Кальційгідроксиапатит – це біодоступні кальцій і фосфор, надзвичайно важливі для людського організму.

Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, мінералізації зубів, регуляції нервової провідності, м'язових і судинних скорочень і є компонентом системи згортання крові.

Фосфор стимулює кровотворення, посилює ріст і розвиток кісткової тканини, покращує функцію нервової системи при захворюваннях, пов'язаних з нестачею фосфору в організмі. Незамінний для роботи нервової і м'язової систем.

Поговоримо про кальційгідроксиапатит не тільки у якості харчової добавки, а і незамінного компоненту для якісних зубних паст, де він може відігравати три ключові ролі: абразив, наповнювач, активний компонент.

Механізм сприяння видаленню нальоту при застосуванні зубних паст з кальційгідроксиапатитом адгезія до частинок зубного нальоту з подальшим його видаленням. Сполука має високу здатність зв'язуватися з білками, під час чищення щіткою вона «прилипає» до бактерій і частинок нальоту, полегшуючи його змивання і видалення з порожнини рота.

Механізм відновлення гладкості емалі при застосуванні зубних паст з кальційгідроксиапатитом відновлення мікротріщин на поверхні емалі, завдяки заповненню маленьких ямок і фісур, що утворюються на поверхні емалі. В результаті емаль набуває блиску, стає гладенькою і більш стійкою до впливу бактерій зубного нальоту і утворення плям.

Механізм поповнення втрати мінералів при застосуванні зубних паст з кальційгідроксиапатитом ремінералізація демінералізованих ділянок внутрішнього шару емалі (початкова стадія карієсу), забезпечує мінералами ті зони під поверхнею емалі, де сталася їх втрата (так звана стадія білої плями при утворюється карієсу). Завдяки цьому, емаль повертає свою первісну щільність і напівпрозорість, захищаючи зуби від руйнування.

Гідроксиапатит – один із основних мінералів у складі людських кісток та зубів. За обсягом в організмі він посідає третє місце, після води та колагену. Натуральний продукт для відновлення якості життя.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог