Основні принципи створення Anti-age косметики

Основні принципи створення Anti-age косметики

Старіння шкіри являє собою складний біологічний процес, результатом якого є зниження біохімічних і фізіологічних функцій, що призводить до: втрати пружності та еластичності, відсутності однорідності тону шкіри, втрати сяйва та гладкості шкіри, виникненню темних кіл та пігментних плям, сухості та в’ялості шкіри і глибоких зморшок.

При розробці антивікової рецептури перед розробником стоїть дуже складне завдання. На додаток до правильного вибору носія, емульгуючих систем та створення приємної і підходящої текстури, розробник повинен вибрати правильні активні інгредієнти і дотримуватися обмежень по стабільності, вартості і нормативним обмеженням.

Старіння шкіри впливає на багато біологічних механізмів, і постачальники пропонують незліченну кількість інгредієнтів. Отже, як діяти?

Базовий алгоритм

  1. Визначити бажані переваги для шкіри разом з вибором бажаної текстури (зворотня емульсія, пряма емульсія, потрійна емульсія, гель або олія) –
  2. буде впливати на ефективність продукту.
  3. Закрити базові потреби здорової шкіри:
  • УФ захист (фільтри хімічні або фізичні);
  • антиоксиданти (вітаміни, поліфеноли, флавоноїди (ресвератрол));
  • протизапальні (алантоїн, алое вера, відповідні ефірні олії (ромашка, календула тощо));
  • інгібітори меланіну (ніацинамід, флавоноїди, пептиди, вітамін С);
  • стимулятори колагеногенезу (пептиди, ретинол, відповідні екстракти);
  • зволоження (полісахариди – гіалуронова кислота, гліцерин).

Агресивна дія факторів навколишнього середовища, його забруднення, сонячна радіація і сигаретний дим створюють в шкірі вільні радикали, які можуть бути руйнівними з різним ступенем тяжкості. Білки (колаген, еластин), ліпіди клітинних мембран і ДНК можуть бути пошкоджені, викликаючи порушення, які можуть викликати передчасне старіння. Тому нам потрібно превентивно захищатися від них.

          Коли шкіра піддається агресивному впливу (УФ-випромінювання, хімічних речовин, тепла тощо), це призводить до вивільнення ферментів, таких як колагеназа, еластаза, гіалуронідаза. Ці ферменти руйнують позаклітинний матрикс, що призводить до утворення зморшок і вимагає додавання ефективних протизапальних інгредієнтів до антивікових складів.

          Відновлення позаклітинного матриксу за допомогою синтезу колагену в поєднанні з зволоженням епідермісу є основним підходом до корекції перших зморшок.

Для інгібування вироблення меланіну та проти оксидазного стресу деякі пептиди та вітаміни проявляють виняткові властивості.

Шкіра, позбавлена вологи, більш схильна до старіння. У сухого типу шкіри більше зморшок і тонких ліній, ніж у зволоженого. Зволожуючі інгредієнти в антивікових суглобах допомагають звести до мінімуму тонкі лінії і зморшки. Зволожуючі засоби часто використовуються в якості секретних інгредієнтів в деяких антивікових препаратах.

Ознайомтеся з широким асортиментом антивікових інгредієнтів, доступних сьогодні у Леко Стайл, проаналізуйте технічні характеристики кожного продукту, отримайте технічну підтримку та запросіть безкоштовні зразки у Вашого менеджера.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог