Абсолю троянди

Абсолю троянди

Аромат троянди – один з тих  яскравих  спогадів, які пробуджують потаємні чуттєві думки та нагадують нам про перші любовні переживання. Але чи знаєте ви, що цей аромат має цілу низку терапевтичних властивостей, які допоможуть Вам впоратися з не менш широким рядом проблем?

Абсолю троянди, на відміну від ефірної олії троянди, видобувається не паровою дистиляцією, а за допомогою набагато складнішого процесу. Екстракція дозволяє включити в кінцевий продукт безліч слідових компонентів, що мають надто сильний для парової дистиляції хімічний зв'язок з клітинами пелюсток, тому саме процес екстракції збагачує абсолю найтоншими обертонами аромату.

Абсолю (або абсолюти) представляють собою забарвлені висококонцентровані рідини, більш в'язкі, ніж ефірні олії. Так, абсолю троянди - це рідина (d 0,950-0,993, n 1,492-1,516) жовтого, червоно-коричневого або коричневого кольору з дуже сильним і стійким ароматом троянди. До його складу входять від 35 до 65% летючих речовин, представлених кисневмісними компонентами трояндової ефірної олії та нелетючі смолисті речовини, що мають фіксуючі властивості. Вміст спиртів в розрахунку на гераніол в олії, звільненої від етилового спирту, не менше 50%, терпенових спиртів не менше 10%, етилового спирту не більше 8%. Вихід абсолю троянди по відношенню до вихідної сировини коливається в межах 0,09-0,13%.

Від ефірних олій, отриманих шляхом дистиляції, абсолюти відрізняються тим, що мають винятково сильні та стійкі аромати, більш виражену цілющу силу та сильні терапевтичні властивості. Відповідно, для досягнення однакового ефекту абсолю потрібно набагато менше, ніж ефірної олії.

Абсолю троянди може використовуватися для лікування акне, вирівнювання гормонального фону, усунення тривожності та симптомів депресії і навіть сприяти підвищенню лібідо.

Ніжний, але дуже дієвий антидепресант, особливо допомагає при емоційних розладах, пов'язаних із жіночою сексуальністю, допомагає тим, хто переживає депресію після пологів. Регулює емоційний стан під час клімаксу та передменструального синдрому. Дієвий засіб при безсонні.

Використання  абсолю  дозволено для всіх типів шкіри, особливо для зрілої, сухої, млявої та чутливої. Компонент допомагає зменшити почервоніння щік, тонізує, підвищує еластичність шкіри.

Потужні протимікробні властивості та бездоганний аромат цього елітного компоненту є відмінним приводом додати декілька крапель у ваші звичайні лосьйон  або крем, тим самим збагатити їх виключно для себе та дозволити собі доторкнутись до королівської розкоші.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог