Звіт з ринку рослинних олій (жовтень 2022)

Звіт з ринку рослинних олій (жовтень 2022)
Цей звіт надано нашим ексклюзивним постачальником рослинних олій HENRY LAMOTTE OILS

Останні новини

Надзвичайно складний процес ціноутворення: по суті, зниження рівня цін на більшість продуктів стикається з підвищенням витрат на енергію, транспортування та матеріали. Зокрема, висока невизначеність щодо наявності та цін на енергоносії ускладнює розрахунок цін для всіх учасників ринку вздовж ланцюжка створення вартості.

Ми відкриті для обговорення цього з вами. Ми переконані, що, тісно співпрацюючи з клієнтами та постачальниками, ми можемо знайти рішення для всіх зацікавлених сторін.

Рослинні олії

Загальне ставлення та перспективи покращилися порівняно з тим, що було кілька тижнів тому. Урожай ріпаку в ЄС виглядає краще. Дощ мав особливе значення для посіву озимих. Ситуація з постачанням сої полегшилася. Бачимо стабільний приріст соняшника на ринку; однак готовність фермерів продавати насіння з високолеїнового соняшника залишається обмеженою. 

Кокос: Ми рекомендуємо покрити потреби до кінця року та до першого кварталу наступного року. 

Пальма RSPO має попит в Індії. Нестача робочої сили в Малайзії та сильні дощі, які очікуються найближчими місяцями, погіршують урожай. Ми рекомендуємо покривати потреби до кінця року.   

Пальмоядрова RSPO-SG: Деякі олійні заводи заброньовані, і будуть доступні лише в 11/2022. Рекомендуємо покрити потреби до кінця року. 

Арахіс: Наш представник із закупівель нещодавно повернувся зі Сполучених Штатів. Під час сезону збору врожаю фермерам потрібні сухі поля та бездощові дні, щоб зібрати високоякісний арахіс. Очікування врожаю: нижче рівня попереднього року через менші посівні площі. Ціни визначаються транспортними та енергетичними витратами. Як розвиватиметься ринок, залежить від невизначеного попиту з боку Індії та Китаю. 

GLA (гамма-ліноленова кислота): Урожай огірочника в Китаї закінчується з урожайністю вище середнього. Ринкові ціни будуть визначені до кінця листопада, вирішальними факторами є купівельна поведінка на сильно консолідованому китайському ринку, а також майбутні ціни з інших джерел для змішування з китайськими товарами для забезпечення відповідних профілів жирних кислот. Урожай і врожайність олії вечірньої примули та перилли схожі на рівні минулого року. Загалом стабільні до зниження цін, які очікуються з 1 кварталу 2023 року. Якщо вам знадобиться, ми можемо доставити їх швидко. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нашою командою продажів. 

Льон: ціни впали в основних країнах-виробниках завдяки позитивному врожаю або позитивним прогнозам урожаю. Це також стосується органічних якостей, хоча зниження ціни є меншим. Ми рекомендуємо покривати потреби до четвертого кварталу. 

Кукурудза: Посуха спричинила значні втрати врожаю. У поєднанні зі зростанням вартості енергії це призвело до скорочення видобутку в Європі. Немає видимих ознак того, що ціни будуть знижуватися. 

Мигдаль: Під час виїзної перевірки поточного врожаю цього місяця говорилося про те, що врожайність буде нижчою, ніж минулого року. Витрати на енергію, людські ресурси та фрахт зумовлюють високі, але стабільні ціни. Попит на олію залишається високим, а мигдальне борошно не знижує ціни. Ми можемо оперативно задовольнити ваші потреби в олії та борошні. Ціни на органічну якість ціни зросли. У нас на складі є в наявності.

 MCT: Як на основі пальми, так і на основі кокоса доступні в достатній кількості, тому ціни повільно падають. Ми рекомендуємо забезпечити необхідну кількість до 1 кварталу 2023 р. (макс.). 

Органічний волоський горіх: Незважаючи на те, що якість іноді є складною в добуванні, ми можемо швидко надати вам аналітично бездоганну олію.

Олеогуми

Паприка: Зараз на ринку в невеликій кількості старий врожай. Свіжий врожай все ще перебуває у процесі ціноутворення; таким чином включає частково відхилення очікувань врожаю в ряді регіонів Китаю в порівнянні з попереднім роком.

Морські продукти

Медичний риб’ячий жир: доступність складна, особливо для високоякісних товарів, сертифікованих MSC. Ми очікуємо, що ціни дещо знизяться з початком сезону 2023/2024. Ми рекомендуємо покрити потреби до 2 кварталу 2023 року.

 

 

 

 

 

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог