Звіт з ринку рослинних олій (травень 2022)

Звіт з ринку рослинних олій (травень 2022)
Цей звіт надано нашим ексклюзивним постачальником рослинних олій HENRY LAMOTTE OILS

Тиск на ринок рослинної олії дещо зменшився, незважаючи на триваючу погану ситуацію з постачанням української соняшникової олії. Велика кількість гравців ринку запаслися альтернативними оліями, такими як рапсова та соєва NGM. Залежно від застосування існують інші замінники соняшнику: насіння бавовни NGM, пальмовий олеїн, зародки рису та сафлор. У нас є всі ці продукти, проте на них діють поточні ринкові обмеження. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашою командою продажів.

Рослинні олії

Не можна передбачити, коли ланцюги постачання соняшнику будуть відновлені і наскільки хорошим буде урожай соняшнику, що очікується. Прогнози та оцінки дуже різняться. Очікується, що ріпак буде обмежено доступним у другій половині року; тоді як з наявністю сої NGM буде деяке покращення.

Кокос: Зменшення наявності пальмоядрової олії пригнічує рівень цін, в той час як ціни на копру залишаються стабільними. Ринок напружений до середини року, а зниження цін очікується у другій половині 2022 року. Ми рекомендуємо покривати потреби до кінця 3 кварталу 2022 року.

Пальма RSPO: кількість на ринку залишається обмеженою і підлягає націнці. Індонезія заборонила експорт сирої та рафінованої пальмової олії та пальмолеїну через підвищення цін на харчові олії. Ці два товари зараз користуються великим попитом як замінник соняшникової олії. В даний можна передбачити зростання потреб. Ми рекомендуємо задовольнити всі потреби на основі долонь до кінця 3 кварталу 2022 року.

Авокадо: жвавий ринок із сильними змінами попиту. Наразі небачена кількість виробників олії в Кенії підтримує рівень цін. Ми очікуємо, що ціни дещо знизяться або залишаться стабільними в порівнянні з попереднім роком.

GLA (Гамма-ліноленова кислота): Загальна доступність в ЄС обмежена через карантин у Китаї, особливо бораго. На даний момент у нас є примула вечірня як традиційної, так і органічної якості; ціни на традиційну якість дещо знизилися. Перилла залишається дефіцитною і дорогою; нещодавно ми отримали свіжі запаси. Бораго є в невеликій кількості за незмінними цінами. Оскільки нові врожаї починаються в жовтні/листопаді, ми рекомендуємо покривати потреби до кінця 1 кварталу 2023 року.

Нове: Конопляна олія Naturland: тепер доступні початкові невеликі кількості конопляної олії, що походить із сертифікованих Naturland ферм. Цей продукт вирощений і вироблений в Німеччині. Довгострокове співробітництво з німецькими фермерами гарантує безперервність цього продукту.

Гарбуз та органічний гарбуз: ситуація погіршується. Наразі доступність обмежена, оскільки фермери затримують нереалізоване насіння. Очікується значне зростання цін з двозначними темпами для нового врожаю через скорочення посівних площ у кількох важливих країнах, що розвиваються. На даний момент у нас є запаси.

Льон: надзвичайно динамічний ринок через російські експортні мита та заборони. Терміни виконання та логістичні витрати на казахстанську олію значно зросли. Після торішнього скорочення посівних площ експерти очікують збільшення у 2022 році у важливих країнах, що розвиваються, урожай з яких буде поставлятися в країни-споживачі з великими витратами.

Макове насіння (органічні та Naturland): Перші пробні віджимання макової олії були успішними. Насіння маку походить з органічного та сертифікованого Naturland вирощування. Ми продовжуватимемо сприяти співпраці з німецькими фермерами, щоб гарантувати стабільне постачання.

Олеогуми

Паприка: Нинішня ситуація в Китаї та Україні продовжує стимулювати ціну на олеогум паприки. Серед інших причин зростання цін можна виділити ще нестачу соняшникової олії для коригування кольорових одиниць, а також поточну невелику кількість місць отримання. Початкова інформація про майбутній урожай малює невизначене майбутнє, оскільки інші рослини віддають для харчування власного населення. Більш детальну інформацію ми отримаємо після остаточного посіву в кінці травня. Ми рекомендуємо покривати потреби до кінця січня 2023 року, щоб забезпечити доступність.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог