Звіт з ринку рослинних олій (лютий 2022)

Звіт з ринку рослинних олій (лютий 2022)

Цей звіт надано нашим ексклюзивним постачальником рослинних олій HENRY LAMOTTE OILS

Рослинні олії

З початку 2022 року сільськогосподарські ринки були надзвичайно нестабільними. У сої переважали погодні та макроекономічні фактори. На ринок ріпаку вплинув фактор фізичної нестачі насіння; французький MATIF є єдиним варіантом для геджування. На російських та українських складах ще є значні запаси насіння соняшнику. Якби це насіння було доступним на ринку, ціни були б під тиском у другій половині року, якщо конфлікт між Росією та Україною не спричинить заборону на експорт до ЄС. Ми рекомендуємо забезпечити потреби в соняшнику та високоолеїновому соняшнику на першу половину 2022 року.

Аргана: Ринок дуже щільний, і немає жодних перспектив до послаблення тиску на ринку до нового врожаю влітку. Будь ласка, зв’яжіться з нами зараз щодо ваших потреб до червня 2022 року. Зараз ми регулярно отримуємо менші кількості сировини від кооперативів, та й запаси скорочуються.

GLA (Гамма-ліноленова кислота): Примула вечірня та органічна примула вечірня доступні за високими цінами. Насіння бораго є дефіцитним, а закупівля займає дуже багато часу для наших партнерів, цей товар доступний тільки за роздрібними цінами. Періллу все ще важко знайти, і тому вона залишається дорогою. Ми рекомендуємо покривати потреби до кінця третього кварталу 2022 року. Загалом, GLA піддається невизначеності в логістичному ланцюжку через підвищення цін: доставка в січні 2022 року коштує прибл. на 20% дорожче, ніж у грудні 2021 року.

Конопля: органічна конопля з ЄС користується великим попитом; обмежена доступність відповідно до аналізу (THC). Ми припускаємо, що під час пандемії інвестиції та проекти були відкладені та будуть запущені найближчим часом. Ми рекомендуємо покрити потреби на 2022 календарний рік.

Сафлор: важиливим факторами залишається дефіцит сировини, слабкий долар і високі витрати на фрахт. Ми рекомендуємо своєчасно покривати потреби до кінця 2022 року. На даний момент у нас є запаси в наявності за привабливими цінами.

Оливка: на ринку продовжує домінувати фактор погоди, через рясні опади у грудні, тому доступність обмежена. Інші фактори – ринок і сезонні спекуляції. Якщо у першому кварталі цього року ваші потреби будуть задоволені, ми рекомендуємо уважно стежити за ринками. Однак не варто очікувати істотного зниження ціни.

Олеогуми

Стручковий перець: ми рекомендуємо довгострокове покриття потреб після збирання врожаю з травня по липень. До Європи врожай дійде не раніше серпня. Крім того, великі території в Індії вражені вірусною інвазією.

Паприка: За винятком поточних логістичних проблем, ми очікуємо, що ринок залишиться спокійним із незначною тенденцією до зростання цін. Будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів для отримання додаткової інформації. Ми зберігаємо товари різного походження та співпрацюємо з давніми та надійними партнерами, наприклад нашим партнером у Китаї, який пройшов аудит відповідно до стандарту SMETA Four Pillars у 2018 та 2021 роках, або з Африки (в якості альтернативи Китаю).

Морські товари

Фармацевтичний жир з печінки тріски: ми спостерігаємо зростання цін на всі якості через збільшення попиту та зменшення квот на вилов у джерелах, а також подальше зростання витрат на оплату праці та логістики. Ми рекомендуємо задовольнити потреби в довгостроковій перспективі та підтримувати тісну співпрацю з нами.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог