Звіт з ринку рослинних олій (червень 2022)

Звіт з ринку рослинних олій (червень 2022)
Цей звіт надано нашим ексклюзивним постачальником рослинних олій HENRY LAMOTTE OILS

Ланцюги постачання без вирубки лісів

Ми регулярно розширюємо асортимент сертифікованих екологічно чистих продуктів. Нещодавно ми додали до нашого портфоліо продуктів сертифіковану ProTerra соєву олію. Цей продукт стійкої якості походить із ланцюгів поставок без вирубки лісів у Південній Америці. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою продажів.

Рослинні олії

Наразі немає відповіді на питання, яким буде очікуваний урожай соняшника. Оцінки та прогнози продовжують значно відрізнятися. Відновлення логістики порту України стане вирішальним фактором наявності та ціни на соняшникової олію. В даний час ми можемо оперативно постачати як звичайні, так і органічні високоолеїнові та лінолеві якості. Доступність ріпаку буде обмежена у другій половині року. Ситуація для сої NGM дещо покращилася.

MCT:

Короткочасна зупинка експорту індонезійської пальмової олії додала турбулентності на ринку. MCT на основі кокосової олії стає все більш популярним через погану доступність пальмової олії RSPO. Однак кількість обмежена. Враховуючи складну ситуацію на ринку, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до нашої команди продажів.

Оливка:

Торгівля в Іспанії була вищою за середню. Приватні домогосподарства купували більше, ніж зазвичай. Високий попит на рафіновану оливкову олію як заміну соняшниковій олії підвищив ціни на рафіновану олію, яка в рази перевищувала рівень цін на олію extra virgin. Перспективи цвітіння та майбутнього врожаю наразі позитивні. Ми рекомендуємо покривати потреби лише на найближчі місяці та уважно спостерігати за ринком.

Авокадо:

Ціни дещо зросли і були дещо вищими, ніж у попередньому році через збільшення витрат на електроенергію та низьку врожайність під час першої фази збору врожаю. Перші партії свіжозібраного авокадо вже в дорозі. Будь ласка, зв’яжіться з нашою командою продажів, щоб дізнатися більше.

Мигдаль:

Попит зростає. У наступному сезоні очікуються збільшення ціни. Якість мигдалю, доступного для виробництва олії, ще належить з’ясувати. Ми можемо швидко доставити, включаючи мигдальне борошно. Ми рекомендуємо покривати потреби до 2 кварталу 2023 року.

Рицинова:

Очікується, що врожайність 2022 року буде дещо нижчою, ніж у попередньому році. Фермери, які використовують інноваційні методи вирощування, можуть підвищити врожайність/га. Нові кліматично стійкі гібриди та покращене водопостачання також можуть підвищити врожайність/га. Вирощування касторової квасолі замінюється вирощуванням інших їстівних олійних рослин, хоча ціни на касторову олію значно зросли за останні місяці. Ми рекомендуємо покривати потреби принаймні до грудня 2022 року.

Морські товари

Мікроводорості: Ми помітили, що інтерес до наших мікроводоростей різко зростає. Широкий діапазон використання робить цю інноваційну групу продуктів особливо цікавою для нових продуктів і розробок. Зв’яжіться з нашою командою продажів, щоб дізнатися більше.

Риб'ячий жир: Загалом ситуація з риб’ячим жиром надзвичайно напружена. Ціни продовжують зростати; доступність часом знаходиться на історично низькому рівні. Додаткових кількостей лососевого жиру майже немає, оскільки сировини практично немає. У деяких регіонах квоти на вилов було значно скорочено (Ісландія), тоді як прогнози щодо вмісту риб’ячого жиру в результаті нового риболовного сезону в Перу низькі. У середньостроковій перспективі ситуація з постачанням жиру з печінки тріски залишається критичною, особливо з огляду на зростання попиту. Будь-яке послаблення на ринку можливе лише при позитивних новинах про новий риболовний сезон, який почнеться у серпні 2022 року.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог