Звіт з ринку рослинних олій (грудень 2021)

Звіт з ринку рослинних олій (грудень 2021)

Цей звіт надано нашим ексклюзивним постачальником рослинних олій HENRY LAMOTTE OILS

Новини логістики

Останні, набагато суворіші правила щодо COVID-19 поставили перед транспортною галуззю додаткові проблеми. Нестача водіїв, недостатній рівень вакцинації та негармонізовані норми ЄС погіршують складну ситуацію в транспортному секторі та ще більше скорочують потужності. На цьому тлі ми всі повинні очікувати затримки поставок.

У секторі імпорту/експорту перевезення судном є проблематичним через постійні зміни розкладу. Судноплавні лінії змінюють маршрути суден, гавані більше не обслуговуються. В альтернативних портах завантаження та вивантаження вантажів відстає від потреб ринку. Потужностей перевантажувальних приміщень недостатньо і контейнери не можуть бути зібрані вчасно. Це, у свою чергу, призвело до обмежень для прийняття експортних контейнерів.

Ми постійно контактуємо з нашими партнерами і робимо все можливе, щоб тримати вас в курсі останніх подій.

Рослинні олії

Тиск і швидкий розвиток подій, які домінували на ринках, на даний момент послабилися. Попит на перше півріччя 2022 року в основному покривається, запаси ріпакової олії достатні на весь наступний рік.

На початку 2022 ми очікуємо певного тиску на ціни соняшникової олії, коли фермери будуть змушені продавати свої запаси врожаю 2021.

Соя NGM: з негайним набуттям чинності ми пропонуємо виключно сертифіковану ProTerra соєву олію NGM із ланцюгів поставок без вирубки лісів. 

Авокадо: бурхливий ринок авокадо готовий прийняти дрібні незрілі плоди – сировини для виробництва олії, але їх мало. Ми рекомендуємо закрити потреби до червня 2022 року.

Кукурудзяні зародки: виробничі потужності обмежені. Немає жодних ознак того, що ситуація з доступністю та цінами покращиться. Ми в змозі задовольнити попит за привабливими цінами. Ми будемо раді обговорити ваші потреби до 3 кварталу 2022 якомога швидше.

Кунжут: політична ситуація в Судані та Ефіопії  згубно впливає на торгівлю, незважаючи на тривалий високий попит. Ми рекомендуємо забезпечити потреби, принаймні до середини 2022 року. На відміну від звичайних якостей, запаси органічних якостей достатні. Однак втрати від обмінних курсів і ставки доставки мають інфляційний вплив.

Алое Вера: доступні різні концентрації та варіанти фасовки порошків і гелів Алое Вера для різних сфер використання у нашому асортименті.

Марула: ситуація в Південній Африці, мутація вірусу в регіоні серйозно впливає на і без того напружений ланцюг поставок. Разом з нашими партнерами ми маємо хороші запаси та можемо оперативно організувати доставку. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашим відділом продажів.

Ланолін

Adeps Lanae (ланолін): жодних ознак зниження цін. Китайська енергентична криза, коронавірус та майбутній китайський Новий рік (1 лютого 2022) впливають на ринок. Ми рекомендуємо закрити ваші потреби до середини 2022 року.

Олеогуми

Паприка: ринок спокійний і очікується зростання цін у порівнянні з попереднім роком, як ми повідомляли вам у звіті попереднього місяця. Щоб проілюструвати вплив тарифів на доставку, що стимулюють ціну: ці ставки підвищили ціну на кілограм олеогуму паприки вартістю 100 000 CU на 0,45 євро/кг. З огляду на логістичні перешкоди, а також інші фактори, ми передбачаємо подальше підвищення цін і рекомендуємо закрити потреби на наступний сезон.

Стручковий перець: Проблеми з постачанням останніх кількох місяців закінчилися, і ми змогли забезпечити хорошу якість олеогумів.  З огляду на останній мізерний урожай, ціни залишаються високими. Ми рекомендуємо покривати потреби до вересня 2022.
Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог