ФОКУСНІ ПРОДУКТИ МІСЯЦЯ - Травень 2023

ФОКУСНІ ПРОДУКТИ МІСЯЦЯ - Травень 2023

Гіалуронова кислота (Содіум гіалуронат)

Натрієва сіль низькомолекулярної гіалуронової кислоти  одержана методом ферментації.

У тілі людини вагою 70 кг у середньому міститься близько 15 грамів гіалуронової кислоти, третина з якої перетворюється (розщеплюється чи синтезується) щодня.

При певних процесах у нашому організмі (сонячні опіки чи навіть природнє старіння) в клітинах дерми припиняється синтез гіалуронової кислоти та збільшується швидкість її розпаду.

Гіалуронова кислота – важлива складова суглобної рідини, де вона служить мастилом і грає роль в опорі силам стиснення. Також входить до складу шкіри, де бере участь у регенерації тканин.

Використовується для прискорення загоювання ран та опіків. Вирізняється високою гігроскопічністю - утримує воду, що забезпечує щільність і пружність шкіри.

Гіалуронова кислота застосовується в рецептурах:
■ денних зволожуючих і нічних поживних кремів;
■ тоніків і масок для обличчя;
■ гелів;
■ засобів для зняття макіяжу;
■ лосьйонів для тіла;
■ засобів після гоління;
■ засобів до і після засмаги;
■ засобів для пошкодженої шкіри та для усунення розтяжок.

Головні причини успішного застосування гіалуронату натрію:
■ м'яка та ніжна консистенція гелю;
■ чудова сумісність зі шкірою;
■ ефективне зволоження і захист шкіри;
■ відсутність подразнення та алергічних реакцій;
■ найвища гігроскопічність порівняно з іншими поширеними зволожуючими агентами, такими, як гліцерин і сорбітол;
■ збереження активності в сухій атмосфері: поглинена вода утримується всередині у вигляді гелю і не випаровується навіть при зниженні відносної вологості навколишнього повітря;
■ подвійний ефект плівки на поверхні шкіри: зменшення втрат води через роговий шар і активізація процесів регенерації в шкірі;
■ можливість використання спільно з іншими біологічно активними речовинами;
■ взаємне посилення активності компонентів.

Гіалуронова кислота може мати різну молекулярну вагу. Для ін'єкцій використовуються препарати, що включають молекули великого розміру, які притягують більшу кількість води і довше її утримують. Молекули такого розміру не проникають в шкіру, тому в косметиці використовують гіалуронову кислоту меншого розміру, тобто гіалурунат натрію низькомолекулярний. Також гіалуронат натрію  у косметичних засобах може застосовуватися у комплексі, де присутні молекули різної молекулярної ваги.

Низькомолекулярний гіалуронат натрію, крім утворення захисної плівки на шкірі, глибоко проникає в шкіру, зволожуючи її зсередини. Низькомолекулярний гіалуронат натрію має яскраво виражений розгладжуючий ефект. Дуже добре підходить для шкіри з ознаками вікових проблем, омолоджуючи її та для пошкодженої шкіри.

Концентрація високомолекулярного гіалуронату натрію в косметичному засобі може бути всього 0,01%, так як одна молекула великої ваги утримує близько 500 молекул води, тим самим забезпечуючи пролонговане зволоження і підвищення еластичності шкіри. Високомолекулярний гіалуронат натрію краще утворює захисну плівку на шкірі, але втрачає здатність проникати всередину, працюючи на поверхні шкіри.

Доведено, що систематичний прийом гіалуронату натрію у вигляді дієтичної добавки має колосальний позитивний вплив на загальний стан організму, шкіри та суглобів.

Ми пропонуємо натрію гіалуронат:

низькомолекулярний (менше 0,1 МДа);

високомолекулярний (1,3 - 1,5 МДа);

високомолекулярний (не менше 2,0 МДа);

(харчової якості) (0,8 - 1,5 МДа).

 

Весна – сезон консервантів. Обізнаний значить озброєний. Консерванти використовуються в косметиці, фармацевтиці, харчовій промисловості та виробництві БАД – для запобігання псуванню продукту чи виникненню шкірних захворювання мікробами.

У невеликих кількостях мікроби, бактерії, цвіль і грибок не представляють проблеми, але коли починають розмножуватися, то становлять небезпеку і можуть викликати різного роду проблеми зі здоров'ям – шкірні та очні інфекції, токсичний шок, запалення горла, харчове отруєння тощо.

Консервант LekoGuard EB

LekoGuard EB являє собою рідкий консервант для засобів особистої гігієни з широким спектром дії. Консервуючий препарат "зеленого" спектру, який виробляється з натуральних компонентів і гарантує поєднання високої ефективності і відсутності шкоди для здоров'я в готовому продукті. Може використовуватися у дитячій косметиці.

Стабільний в широкому діапазоні температур, стійкий до гідролізу, прозорий, не виявляє впливу на органолептичні властивості кінцевого продукту.

Консервант LekoGuard EB  складається з компонентів, дозволених до застосування у всіх країнах світу. Являє собою безпечну і екологічно чисту альтернативу формальдегідним і парабеновим консервантам. Не виявляє тератогенні, мутагенні, ембріотоксичні, фототоксичні властивості.

Додавання до складу консерванту етилгексилгліцерину впливає на міжфазний натяг клітинної мембрани мікроорганізмів, підвищуючи консервуючу активність бензилового спирту. Консервант володіє широким, збалансованим спектром дії проти бактерій, дріжджів і цвілевих грибків. Використовується у вологих серветках, незмивних (креми, лосьйони) і змивних продуктах (шампуні, засоби для ванн).

Розчинність: у воді, в масляних рідинах і спирті, в пропіленгліколі.

Сумісність: з катіонними, аніонними і неіоногенними ПАР.

Працює в широкому діапазоні рН: від 1,0 до 12,0.

Рекомендовані дозування: 0,5 - 1%. Максимальна концентрація: 1,1 %.

Температурна стабільність: стійкий при температурі до 120 ⁰С.

Феноксиетанол

Феноксиетанол – безбарвна масляниста рідина, яку класифікують як ефір гліколю та ефір фенолу. Має виражений трояндовий аромат.

Феноксиетанол – органічна сполука, що часто застосовується в якості антибактеріального агента в засобах для догляду за шкірою. Він є відносно безпечним косметичним інгредієнтом при використанні у допустимій концентрації.

Феноксиетанол – універсальний консервант широкого спектру дії. Використовується у косметичній промисловості, підходить для натуральної косметики (органік) та для дитячої лінії, а також може бути доданий у пластифікатори. Він є одним із найзручніших у використанні консервантів через його здатність розчинятися у різних рідинах - воді, спирті, різних рослинних оліях.

Сфера застосування:

■ косметика для обличчя: тоніки, лосьйони, сироватки, креми, бальзами для догляду за шкірою, пінки та гелі для вмивання;

■ креми та сироватки для області навколо очей;

■ мила та гелі для душу;

■ пом’якшуючі креми;

■ косметика для волосся: шампуні, кондиціонери, маски, лікування для волосся;

■ декоративна косметика (рум’яна, основи для макіяжу, губна помада);

■ дитячі серветки для очищення шкіри, дитячі зволожуючі креми, лосьйони та бальзами;

■ цукрові скраби та інші безводні продукти;

■ порошкоподібні продукти для обличчя, тіла та ніг (тальк);

■ засоби для засмаги та сонцезахисні засоби;

■ використовується як сильний антисептик та антибактеріальний засіб, застосовується і у дерматологічній косметиці у поєднанні з такими натуральними антисептиками, як ромашка, шавлія та календула.

■ у парфумерних композиціях використовується як фіксатор.

Сумісність: з катіонними, аніонними і неіоногенними ПАР

Діапазон рН: 1-12

Рекомендоване дозування: 0,1 - 0,5% (залежить від комбінацій з іншими сполуками і сфери використання самого продукту).

Температурна стабільність: стійкий при температурі до 120 ⁰С.


Лактобіонова кислота

Лактобіонова кислота — це сполука, що утворюється в організмі людини в результаті окислення лактози. За своєю хімічною природою лактобіонова кислота – дисахарид, що складається з глюконової кислоти і галактози.

Ця полігідроксикислота (PHA) утворюється в результаті оксидації лактози. Вона складається з великих молекул, тому не проникає в шкіру так глибоко, як інші кислоти. В результаті вона діє не так агресивно, як інші кислоти, наприклад, гліколева.

Властивості лактобіонової кислоти:

► Забезпечує антиоксидантний захист від негативного впливу факторів навколишнього середовища.

► Діє на поверхні шкіри, володіє відлущуючими властивостями, і навіть зменшує дрібні зморшки та неглибокі шрами.

► Забезпечує тривалу зволоженість шкіри. На молекулярному рівні вплив даної кислоти схожий із впливом натурального зволожуючого фактора, що забезпечує притягування необхідної рідини в епідерміс та її подальше використання для насичення вологою всіх шарів шкіри.

► Це споріднений зі шкірою компонент, що допомагає стимулювати вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

► Допомагає досягти рівномірного тону шкіри, покращує тонус і надає еластичності, додає шкірі сяйва.

► Діє на шкіру дуже м'яко, як правило, не викликаючи почервоніння, алергічної реакції та свербіння. Тому підходить для всіх типів шкіри.

Останніми роками вона отримала широке визнання серед дерматологів, в основному завдяки своїм антиоксидантним властивостям.

Лактобіонова кислота використовується в пілінгу. Вона є ідеальною альтернативою альфагідроксикислотам в космецевтиці.

У косметології лактобіонова кислота стала використовуватися зовсім недавно. Раніше вона застосовувалася в медицині лише як стабілізатор при трансплантації донорських органів і приготуванні антибактеріальних препаратів для внутрішньовенного використання.

Застосування в пілінгах: лактобіонову кислоту зазвичай поєднують з молочною та гліколевою кислотою, а в косметиці для чутливої та атопічної шкіри її можна  поєднувати  із глюконолактоном.

 

Вітамін РР

Нікотинова кислота, ніацин, нікотинамід, ніацинамід – це всі різні назви однієї і тієї ж речовини та її похідних, відомих також як вітамін В3 та вітамін РР.

Чому так багато назв?

Справа в тому, що дана хімічна сполука – піридин-3-карбонова кислота – з моменту відкриття та в міру вивчення її властивостей набувала різних назв.

Сфера застосування:

■ зволожуючі засоби;

■ антивікові засоби (від пігментації, для поліпшення структури і пружності шкіри);

■ засоби від акне;

■ косметика, призначена для лікування розацеа;

■ сонцезахисні засоби і засоби після засмаги, автозасмага;

■ маски для волосся;

■ шампуні;

■ засоби для догляду за тілом;

■ продукти для ванни і душу.

Вітамін РР має дві активні форми, в яких і існує - це нікотинова кислота і нікотинамід.

Вітамін РР за своєю значимістю і ефективністю рівноцінний лікарським засобам та вважається елементом, без якого неможливе нормальне протікання окислювально-відновних процесів в організмі.

Крім цього, вітамін РР регулює діяльність вищої нервової системи, благотворно впливає на процеси травлення, захищає серцево-судинну систему, розширює судини, попереджає розвиток тромбозів і гіпертонічної хвороби, нормалізує рівень холестерину, допомагає зняти запалення, а також сприяє процесам детоксикації організму.

Вітамін РР позитивно впливає на шкіру, оновлюючи клітини і насичуючи корисними речовинами глибокі шари тканин.

Вітамін РР ефективний при вікових змінах шкіри: він збільшує синтез колагену, скорочує зморшки, вирівнює шкіру і освітлює пігментні плями. Він також ефективний при шкірних захворюваннях: знижує сухість і чутливість шкіри з розацеа, скорочує запалення при акне, регулює виробництво шкірного себума, зменшує пори, а також впливає на деякі штами бактерій, які викликають шкірні інфекції.

Основні якості Нікотинаміду:

■ глибоко зволожує та попереджає втрату вологи у шкірі: зміцнює гідроліпідний шар, що покращує захисні функції шкіри та сприяє зволоженню (верхні шари не втрачають вологу);

■ розширює пори, нормалізує себорегуляцію, усуває запальні процеси – прибирає жирний блиск і бореться з акне;

■ прибирає сліди від постакне;

■ стимулює мікроциркуляцію крові – сприяє доставці кисню та поживних мікроелементів клітинам шкіри, завдяки цьому зменшує почервоніння і допомагає боротися з куперозом;

■ благотворно впливає на шкіру з розацеа;

■ покращує тонус, текстуру та еластичність;

■ вирівнює тон шкіри;

■ знижує сліди гіперпігментації;

■ знижує набряклість і допомагає усунути мішки під очима;

■ надає антиоксидантний та УФ-захист – уповільнюється процес старіння шкіри.

Вітамін РР рекомендується застосовувати для поліпшення структури волосся, його зростання, ліквідації ламкості, лупи, алопеції, випадіння і передчасної сивини.

 

Вітамін D3

Холекальциферол або вітамін D3 — органічна сполука, жиророзчинний вітамін, що добре розчинний у рослинних оліях, хлороформі, діетиловому ефірі, спирті. Малостійкий до дії світла, легко окислюється.

Холекальциферол сам по собі неактивний. Він перетворюється в свою активну форму за допомогою двох гідроксилювання: перше – в печінці, друге гідроксилювання відбувається головним чином у нирках.

Холекальциферол (вітамін D3) синтезується з провітаміну D3 (7-дегідрохолестерину) у людини в шкірі під дією ультрафіолетових променів діапазону «B», а також надходить в організм людини з їжею (максимальною кількістю вітаміну D3 багата печінка тріски). Знаходження в тіні та хмарна погода можуть зменшити вироблення вітаміну на 60%. Через скло, одяг і крем від засмаги ультрафіолет, необхідний для синтезу вітаміну, не проникає.

Основна функція вітаміну D3 – метаболізм кальцію і фосфору, для поліпшення сприяння надходження кальцію і фосфору в кістки. Він посилює всмоктування кальцію і фосфору з тонкого кишківника. Метаболіт вітаміну D3 - кальцитріол, що утворюється при гідроксилюванні кальцидіолу в нирках, - діє на клітини кишкивника, нирок і м'язів, посилюючи абсорбцію кальцію. При низькій концентрації іонів кальцію в крові кальцитріол здатний викликати реабсорбцію кальцію з кісткової тканини для нормалізації рівня кальцію.

Отже вітамін D3 бере участь у регуляції кальцієво-фосфорного обміну. Підсилює всмоктування кальцію в кишкивнику і реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує утворення кісткового скелета і зубів у дітей, сприяє збереженню будови кісток. Підвищує проникність клітинних і мітохондріальних мембран кишкового епітелію, полегшуючи черезмембранний транспорт катіонів кальцію та інших двовалентних катіонів, активує вторинне всмоктування фосфатів, збільшує захоплення цих іонів кістковою тканиною.

Використовується у виробництві БАДів. При профілактичному призначенні добова доза – 10 мкг для дорослих, 15 мкг для людей старше 60 років.

Роль вітаміну D3 для шкіри – захист від мікробної агресії, завдяки запуску вироблення антимікробних пептидів (це сосбливо важливо при розацеа, акне, дерматитах), а також – від згубної дії УФ променів і фотостаріння.
 

Жирна олія примули вечірньої, рафінована

Олія видобувається з сухого насіння примули вечірньої (первоцвіту, ослінику, енотери) родини Onagraceae (кіпрейні).

У складі олії мікро- і макроелементи, мінерали, жирні кислоти, у тому числі лінолева, гамма-ліноленова, олеїнова, альфа-ліноленова, стеаринова, ейкозенова, пальмітинова.

Олія примули у якості компонента БАД регулює рівень естрогенів в організмі жінки, сприяє нормалізації менструального циклу і полегшення перебігу передменструального періоду. Робить позитивний вплив на зовнішній вигляд і самопочуття в передменструальний період і при клімаксі.

Олія примули зупиняє випадіння волосся, пов'язане з гормональними порушеннями в організмі, наприклад, після пологів або настання менопаузи, а також допомагає позбутися сухості і ламкості волосся, особливо пошкодженого на сонці або при фарбуванні. Олія примули вечірньої в  сумішах для волосся допомагає в боротьбі з лупою і свербінням.

Олія з вираженими пом'якшуючими і зволожуючими властивостями, м'яко заспокоює, розгладжує шкіру, освітлює і усуває пігментні плями. Добре впливає на суху, схильну до лущення або подразнену шкіру та може використовуватися для лікування екземи. Особливо рекомендована у нічній косметиці та антивікових програмах.

Крім того олія примули вечірньої володіє протизапальними, протимікробними і відновлюючими властивостями, сприяє зміцненню імунітету, клітинних мембран, стінок кровоносних судин.

Вона корисна для оздоровлення нігтів, запобігає їх розшаруванню та ламкості, особливо після нарощування або грибкових захворювань.

Шампунь, база, органік, COSMOS

М'яка формула шампуню на основі алое гелю дбайливо очищає волосся будь-якого типу від різних забруднень, залишків засобів для укладки і надлишків шкірного жиру. Завдяки м’яким поверхнево активним речовинам у складі засобу (децил та лауріл глікозиду) він надає помітну тонізуючу і освіжаючу дію, наповнює волосся енергією і силою, робить його більш живими і блискучими.

Продукт має COSMOS сертифікат - документ про міжнародну приналежність до натуральної та органічної косметики.

 

Не зволікайте і з‘вяжіться з вашим менеджером для замовлення за особливо привабливими цінами зараз.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог