ФОКУСНІ ПРОДУКТИ МІСЯЦЯ - Квітень 2023

ФОКУСНІ ПРОДУКТИ МІСЯЦЯ - Квітень 2023

Жирна олія пальмова, рафінована, дезодорована, відбілена

Пальмову олію отримують пресуванням м'якоті плодів олійної пальми Elaeis Guineensis з подальшим очищенням. Продукт являє собою білу м'яку тверду масу, плавиться при температурі вище 30 °С.

У косметиці пальмова олія надає зволожуючу дію шкірі, оберігає її від висихання і лущення, а також захищає шкіру від передчасного старіння, утворення зморшок і пігментних плям, пов'язаних з гормональним дисбалансом або надмірним впливом ультрафіолетових променів. Хороший емолент. Пом'якшує шкіру. Сприяє поліпшенню стану волосся. Пальмова олія також виявляє ранозагоювальну і протизапальну дію. Пальмова олія має антиоксидантні та імуномодулюючі властивості. Завдяки вмісту вітаміну Е пальмова олія допомагає підтримати зір та кісткову систему організму.

У косметичних засобах пальмова олія не тільки надає твердої структури, але і є стабілізатором формули.

Пальмова олія використовується в кулінарії, косметичній, кондитерській, молочній та харчовій промисловостях. Застосовується у миловарінні та виготовленні свічок. Використовується в складі косметики для шкіри як пом'якшувальний і зволожуючий компонент, відмінно зарекомендувала себе в лікувальних мазях та гелях.

Пальмова олія набула широкого застосування у миловарінні за рахунок своєї доступності та ціни. Пальмова олія легко омилюється, дає твердість, стійку піну кремовою текстури, забезпечує довге використання мильного брусочка без зайвого розмокання і тому добре підходить для виготовлення мила, а також допомагає запустити реакцію омилення у інших рослинних олій, тому часто використовується в сумішах з кокосовою та оливковою оліями. Зазвичай у рецептах миловаріння % вводу пальмової олії становить до 30% олійної фази, хоча зустрічаються і "моноваріанти".

Вітамін H (біотин) 

Біотин є одним із найважливіших вітамінів для росту, в т.ч. для забезпечення зростання та оновлення клітин. Він необхідний для синтезу жирних кислот та глюкози, для метаболізму деяких амінокислот, білків, фолієвої кислоти, пантотенової кислоти та вітаміну B12.

Біотин міститься в печінці, рибі, грибах, яйцях, цільнозерновому хлібі, молочній продукції, а також у сої, шпинаті, томатах, моркві, капусті, авокадо, мигдалі та насінні соняшника.

Ознаки дефіциту вітаміну Н: в цілому знижується апетит і ріст. Дерматологічні симптоми включають алопецію (випадання волосся) та ахромотрихію (відсутність або втрата пігменту у волоссі), загальне погіршення стану волосся, дерматит, шкірні висипи та сухість шкіри. Загалом спостерігаються ураження шкіри рук і ніг, сухість і нездоровий відтінок шкіри, сонливість, депресія, слабкість м'язів, гіпотонія, високий рівень холестеролу і цукру в крові, анемія, втрата апетиту і нудота.

Біотин відіграє роль у циклі Кребса, тобто в процесі вивільнення енергії з їжі. Він не тільки допомагає в різних метаболічних хімічних перетвореннях, але також допомагає в перенесенні вуглекислого газу.

Недостатність біотину в організмі може бути викликана:

■ вживання антибіотиків пригнічує здорову мікробіоту кишечника, що синтезує біотин;

■ вживання продуктів, що містять сірчисті сполуки, наприклад сірчистий ангідрид (наприклад біле вино);

■ зловживання алкоголем (алкогольні напої заважають нормальному засвоєнню біотину).

Використання:

Біотин використовується для росту клітин (мається на увазі культури клітин), виробництва жирних кислот, метаболізму жирів і амінокислот.

Вітамін H використовується у виробництві БАД, продуктів харчування та напоїв, в тому числі з підвищеним вмістом поживних речовин.

Вітамін H входить до складу кормів для тварин.

Є інгредієнтом косметичних засобів для кондиціонування шкіри, позбавлення від вугрової висипки, від розтяжок, а також антисеборейних засобів та кондиціонерів для волосся.

Біотин застосовують у догляді за волоссям, тому що він має відчутний вплив на волосся та шкіру голови.

Він може бути ефективним як профілактика сезонного випадання або при випаданні волосся через ламкість, а також дозволяє запобігти перетину волосся.

Біотин допомагає стимулювати вироблення власного колагену волосся, який, у свою чергу, відповідає за зростання та блиск локонів.

Вітамін H також допомагає захистити шкіру голови від лупи та зайвої жирності.

Рекомендований відсоток вводу до 10%.

 

Ферулова кислота 

Це ароматична ненасичена карбонова кислота, представник оксикоричних кислот. Назву отримала за назвою роду рослин ферула. Кристалічна речовина білого кольору, розчинна в гарячій воді та етанолі.

Потужний антиоксидант, який допомагає шкірі протистояти окислювальному стресу – негативному впливу вільних радикалів. Окислювальний стрес можна вважати одним з головних факторів старіння шкіри. Він може провокувати появу гіперпігментації і дрібних передчасних зморшок, зниження вироблення колагену і еластину, втрату тонусу і пружності шкіри. Ферулова кислота також сприяє уповільненню вироблення меланіну в шкірі, що допомагає стримувати появу нових пігментних плям і боротися з існуючими.

Ферулова кислота використовується в емульсіях будь-якого типу (масло в воді або вода в маслі) або в однофазній водній композиції (наприклад, гелі та тоніки, пінки для вмивання, миючі засоби для шкіри, і водні аерозолі). У поєднанні з будь-якими оліями (силіконові масла, рослинні олії, складні ефіри, жирні кислоти та спирти і вуглеводні) з емолентами і ПАРами. А також в гелях з використанням ксантанової камеді, каррагінану, желатину, пектину і камеді ріжкового дерева.

Включення ферулової кислоти в косметичні засоби дозволяє створювати високоефективні антиоксидантні сироватки, що сприяють візуальному омолодженню шкіри, підтримці її тонусу, пружності і захисних властивостей.

Застосування:
■ засоби проти старіння шкіри;
■ зволожуючі креми;
■ денні креми, лосьйони для обличчя, шиї області декольте;
■ сироватки для обличчя та шиї;
■ тоніки;
■ відбілюючі засоби;
■ молочко для обличчя та тіла;
■ сонцезахисні креми, лосьйони;
■ пілінги;
■ засоби для очищення шкіри, для зняття макіяжу.

Властивості:
■ сильний антиоксидант (нейтралізує вільні радикали - супероксид, гідроксильний радикал, окис азоту);
■ висвітлює і кондиціонує шкіру;
■ зволожує і згладжує шкірний покрив, запобігаючи або зменшуючи появу зморшок;
■ стимулює синтез колагену і еластину, відновлює сполучні волокна і тим самим зменшує зморшки;
■ підвищує еластичність і пружність шкіри;
■ має виражену протизапальну і протиалергічну дію;
■ активно бореться з різними бактеріями;
■ бореться з фото - і біостарінням шкіри;
■ володіє в'жучою дією, сприяє загоєнню ушкоджень, ран, виразок;
■ прекрасний засіб проти гіперпігментації, акне і постакне;
■ захищає шкіру від впливу УФ-променів;
■ стимулює мікроциркуляцію, зміцнює стінки судин і знижує їх проникність;
■ підвищує місцевий імунітет і посилює захисні властивості шкіри;
■ антиоксидантні властивості ферулової кислоти посилюються під дією ультрафіолету, що робить її цінним компонентом в захисних засобах для засмаги;
■ стабілізує аскорбінову кислоту в косметичних засобах, запобігаючи її руйнуванню;
■ за деякими даними, збільшує здатність аскорбінової кислоти стимулювати вироблення колагену;
■ запобігає руйнуванню вітаміну Е під дією ультрафіолету;
■ підходить для догляду за тьмяною шкірою зі зниженим тургором, зморшкуватою або старіючою шкірою;
■ вирівнює рельєф шкіри, покращує її колір, зменшує поверхневі та глибокі зморшки і пігментні плями, освітлює шкіру і забезпечує антиоксидантний ефект;
■ крім того, вона стабілізує розчини аскорбінової кислоти (вітаміну С) і значно підвищує ефективність вітамінів А і Е (так звана синергетична дія).

Тому в косметичних засобах феруловая кислота найбільш часто зустрічається в комбінації з цими вітамінами.
Креми з феруловою кислотою особливо рекомендуються для догляду за зрілою шкірою, з ознаками фотостаріння, сухою, в'янучою та зневодненою шкірою, а також шкірою з гіперпігментацією.

Технологія приготування:
Стандартна концентрація 0,5 - 1%, в пілінгах - 8 - 12%
Ферулова кислота розводиться в невеликій кількості водної фази, додається спирт або інший розчинник, суміш нагрівається від 40 до 50 °С, (до розчинення ферулової кислоти), потім вводиться в емульсію, що виготовляється,  при температурі 50 °С, охолоджується при перемішуванні.

Для достягення стабільності ферулової кислоти, бажано оптимізувати рН косметичного засобу у межах від 3 до 4,5, найкраще від 3 до 4 рН можна регулювати шляхом додавання кислот та лугів.

 

Віддушка "Полин лимонний"

З давніх-давен полину надавали особливого значення в культурі різних народів, але сходилися вони на одному – полин має безліч цінних якостей. Артемізія – це поетичне ім'я полину, що вживається не менш часто. Названий на честь богині Артеміди, полин є найгіркішою в світі рослиною, а його аромат – терпкий, злегка димний і п'янкий, з лимонними полутонами.

В Україні цю рослину вважають лікарською, тому і зараз запах полину в продуктах підсвідомо заспокоює. У давнину рослину застосовували в оберегах і кидали в зілля, тому вона ніколи не відштовхує і додає впевненості в собі своєму носієві.

Кому підходять аромат полину? Його часто використовують в композиціях унісекс, тому зустріти його можна як на дівчині, так і на чоловікові. Має дуже оригінальне звучання, напочатку цитрусове, з яскравою основою з помітною.

Деякі легенди стверджують, що це аромат любові та вірності. Можна вводити як в піномийні продукти (гелі для душу, рідке мило, шампуні), так і в емульсійні композиції (молочко для тіла, креми для рук та ніг).

 

Не зволікайте і з‘вяжіться з вашим менеджером для замовлення за особливо привабливими цінами зараз.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог