Olenivka terrorist attack

Olenivka terrorist attack

 

ЗСУ не завдавали ударів по окупованій Оленівці, російські загарбники хочуть приховати тортури та розстріли полонених, - офіційна заява Генштабу.

 

У зв‘язку з сьогоднвшнім черговим війсковим злочином рашистської федерації вимагаємо якнайшвишего звільнення тих військовополонених Азовців, які ще залишаються живими.

 

Адже після сьогоднішнього масового вбивства наших героїв всім зрозуміло, що шансів вийти звідти живими в них ще менше, ніж вийти живими з підвалів «Азовсталі».

 

Подробиці:

"Збройні сили російської федерації здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка, Донецької області, де утримувалися в тому числі і українські полонені. Російські окупанти переслідували, таким чином, свої злочинні цілі - звинуватити Україну у скоєнні "воєнних злочинів", а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування зс рф на тимчасово окупованій території Донецької області. Наслідки обстрілу уточнюються", - але наразі вже повідомлено про більш ніж 50 загиблих та більше 70 поранених.

 

За інформацією командувача Ракетних військ і артилерії Командування сухопутних військ ЗС України, по району населеного пункту Оленівка Збройні Сили України ракетних і артилерійських ударів не завдавали.

 

"Російський ворог продовжує свої пропагандистські методи ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних Сил України в обстрілах цивільної інфраструктури та населення, приховуючи цим власні підступні дії. Відтак, такі заяви про нібито обстріли цивільної інфраструктури та населення з боку Збройних Сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе росія - країна-агресор, окупант і спонсор тероризму".

 

Сьогодні кожен світовий лідер має зрозуміти, що весь світ має справу з тварюкою, яка свідомо та системно підриває самі основи цивілізації – як такої. І в ім'я цивілізації і має бути розчавлена в нуль – безжально і до кінця.

Поділитися:
Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог