Слідами IN-COSMETICS Korea 2022

Слідами IN-COSMETICS Korea 2022
in-cosmetics Korea | Personal Care Ingredients Expo

Після трьох днів пошуку інгредієнтів для косметики та особистої гігієни, обміну методами аналізу та  рецептурами, відвідуваннями освітніх сесій щодо тенденцій, які формують світову косметичну промисловість, учасники та експоненти високо оцінили насичений подіями захід in-cosmetics Korea 2022, який відбувся у липні в Сеулі.

Виставка краси у Кореї – це завжди особливо та надзвичайно інноваційно. Однією з найпопулярніших зон виставки стала саме «зона інновацій», в якій було представлено 23 нових інгредієнти, випущені на ринок у 2022 році. З них 4 інгредієнти посіли перше місце та були визнані кращими активними та функціональними інгредієнтами за оцінкою групи з 8 експертів: виробників готової продукції та агентств з дослідження ринку. Нагорода Best Ingredient Awards присуджена компаніям, чиї інгредієнти поєднують у собі інноваційні та наукові досягнення, що забезпечують суттєві переваги для виробників та кінцевих користувачів, порівняно з уже існуючими.

У категорії «активи» переможцями стали дві інновації: Myralys Greentech – унікальний інгредієнт, який впливає на складну область Face-Eye, що зайняв перше місце, та Wastar Pink Berry від IFF-Lucas Meyer Cosmetics посів друге місце з продуктом, який однозначно націлений на задоволення специфічного попиту ринку, оскільки концепції вторинної переробки залишаються трендом у розробці нових технологій догляду за шкірою.

У категорії «функціональність» співпереможцем став гліцерид сої Antaron від Ashland, натуральний інгредієнт з широкими можливостями застосування та позитивними сенсорними відчуттями. Друге місце – SeaBalance 2000 Carbonwave – стабілізатор емульгування, отриманий з морських водоростей, сумісний із полярними маслами, широкий діапазон в'язкості та pH.

Також серед відвідувачів були популярними знамениті корейські семінари з маркетингових тенденцій, а також технічні семінари, що висвітлювали як базові так і креативні підходи у косметичній галузі.

Поділитися:
Ще цікаве в категорії
Дивитися всі категорії

Будьте в курсі найцікавіших новин!

Підписуйтесь на розсилку, щоб бути в курсі новинок, акційних пропозицій і подій

Нічего не знайдено
Ми використовуємо файли cookies для поліпшення веб-сайту. Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie та Політики конфіденційності
Завантажити каталог